21

📌 Nasi uczniowie po raz kolejny mieli przyjemność uczestniczyć w multimedialnej lekcji w Ostrowskim Centrum Kultury. Tym razem głównym tematem spotkania było "Na jaki film do kina, czyli o gatunkach filmowych".

📌 Prelekcja, prowadzona przez doświadczonego eksperta, uczyniła naukę o gatunkach filmowych niezwykle angażującą. Interaktywne elementy i ciekawostki sprawiły, że temat stał się fascynujący, a uczniowie byli pełni entuzjazmu. Dowiedzieli się, jak ważną rolę odgrywa wybór gatunku w doświadczeniu kinowym.

📌 Po inspirującej pogadance nadszedł czas na seans filmowy "Biegnij Amelio!". Ta poruszająca historia nie tylko wzruszyła serca uczniów, ale także skłoniła do refleksji nad ważnymi życiowymi kwestiami, takimi jak nieakceptacją choroby i walka o marzenia.

Actions: E-mail | Permalink |

Film promujący szkołę 2024 r.