Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego
ul. Świetlicowa 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon
+48 62 7356995

Szczegóły artykułu

CHŁOPCY ŚWIĘTOWALI W ŚWIETLICY

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2016-09-24 | Views: 1579

Dzień chłopca obchodzony jest od 1960 roku. Jest to bardzo miły dzień dla przedstawicieli płci męskiej. Postanowiliśmy przeprowadzić konkurs na super chłopca naszej świetlicy. Do zabawy zgłosiło się..chłopców z kilku klas a mianowicie: Marcel Nowak, Wojtek Niklas, Kewin Wojciechowski, Konrad Adamski, Patryk Kopeć, Jakub Kraszkiewicz, Karol Łazarek, Dawid Magdziarek, Piotr Galler, Gracjan Rybka, Igor Ratajek.  

Brali oni udział w 3 konkurencjach. Całe zawody oceniały 3 dziewczynki w składzie: Patrycja Bartczak, Martyna Kalina i Zosia Chmielina.
Pierwsze zadanie polegało na udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie(np. Czy dzisiaj jest wtorek?, Czy woda w morzu jest słodka?, Czy Boże Narodzenie jest w grudniu? Itp.).
W drugiej konkurencji chłopcy wykazywali się w najśmieszniejszą miną. Przy ostatnim zadaniu dzieci pościągały buty- łącznie z dziewczynami. Zawodnicy na sygnał start mieli odszukać swoje buty i jak najszybciej założyć.
Super chłopcem w całych zawodach okazał się: Mikołaj Walczak z klasy IIa Otrzymał on zestaw pisaków. Dla wszystkich chłopców przybyłych w tym dniu do świetlicy mieliśmy słodkości. Dziewczyny wcześniej przygotowały upominki- laurki, które również wręczyły dzisiejszym solenizantom. Dzień tak wyjątkowy jak dziś wspominać będziemy jeszcze przez długi czas.

Bookmark and Share

Return to previous page