Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego
ul. Świetlicowa 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon
+48 62 7356995

Szczegóły artykułu

Jesienne warsztaty świetlcowe - "Zatrzymaj się - pomóż innym"

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2016-09-24 | Views: 1562

W środę 28 Października odbyły się pierwsze w tym roku jesienne warsztaty świetlicowe. Przy dźwiękach jesiennych utworów tworzyliśmy przepiękne kolorowe sówki z masy solnej, które ozdabialiśmy farbami.
Poprzez hasło naszych spotkań „Zatrzymaj się i pomóż innym” chcemy pokazać rodzinom, że czas spędzony razem jest najbardziej wartościowym pomysłem na nudę.

Frekwencja jak zwykle dopisała. Zarówno dorośli jak i dzieci wykonali przepiękne prace, które ozdobią niejeden dom a może okażą się trafionym prezentem dla bliskich?
Uczestnicy warsztatów przynieśli dary w postaci artykułów szkolnych, zabawek czy gier oraz książek. Wszystkie te rzeczy przekażemy w najbliższym czasie na Oddział Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu na ul. 3go Maja 35 w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie wspomożemy tamtejsze dzieci.
Na koniec nie zabrakło niespodzianki. Julia Krysiak oraz Kacper Michalski- uczniowie klasy V, uczestnicy warsztatów a jednocześnie członkowie grupy tanecznej Zumba w SP13 zaprezentowali się w kilku utworach. Poderwali nimi do tańca wszystkich, którzy przybyli na warsztaty.
Po pamiątkowym zdjęciu z własnoręcznie wykonaną sówką oraz z uśmiechem na ustach rozeszliśmy się do swoich domów.
Już dzisiaj bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejne warsztaty w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Pomysłodawcami spotkania były Marta Mielczarek oraz Eunika Szaroszek- wychowawcy świetlicy szkolnej.
 

Bookmark and Share

Return to previous page