Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego
ul. Świetlicowa 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon
+48 62 7356995
Ostatni konkurs

Ostatni konkurs z nagrodami w świetlicy dobiegł końca. Tematem było "Moja wymarzona szkoła, klasa". Technika dowolna. Wszystkie prace jak zawsze bardzo ciekawe i z pomysłem, ale na wyróżnienie wybrane zostały cztery osoby. Wszystkim gratulujemy i życzymy udanych wakacji oraz zapraszamy na nowy rok szkolny z nowymi pomysłami.

Ostatni dzień

Ostatni dzień na szkolnej świetlicy. Pełen luz. Bez lekcji i zajęć.
Wspólna zabawa w sali, na boisku i na placu zabaw. Każdy na wakacje zostawił swój ślad. Zamoczona w farbie rączkę dzieci odbiły na papierze i podpisały, że wrócą we wrześniu
 

Gąsienica

Ostatnie tygodnie szkoły przed naszymi uczniami. Ż tego powodu nasze zajęcia są jeszcze bardziej kolorowe radosne i urozmaicone by czuć klimat wakacyjny. Nie trzeba mówić, że aktywność fizyczna I ruch jest bardzo ważnym elementem w życiu, dlatego tez uczniowie wykonali pracę plastyczną na kolorowych kółeczkach. Każdy narysował sport, który lubi uprawiać, swoje hobby oraz w jaki sposób lubi wypoczywać. Dzieci chętnie rysowały a na koniec każdy swoją pracę nakleił na wielki papier. Z utworzonych prac powstała świetlicowa, wesoła i kolorowa gąsienica.

 

Ruch

A nasze kochane dzieci świetlicowe nadal aktywne i nadal w letnim ruchu. Tym razem każdy musiał wykazać się zwinnością sprawnością i szybkością. Każdy miał za zadanie pokonać tor z przeszkodami na czas. Pierwsze trzy osoby z najlepszym czasem otrzymały upominki sportowe. Gratulujemy i zachęcamy do brania udziałów w kolejnych zajęciach.

Wakacje tuż, tuż

Wakacje tuż, tuż a u nas wkrada się powoli luz. Dziś uczniowie w ciekawej formie wykonali konkursowe prace plastyczne na temat "Moje wymarzone wakacje". Pracę były malowane farbami. Każdy opowiadał o swoich planach na wolne dni.

Strona 1 z 6Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  5  6  Dalej   Koniec