Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego
ul. Świetlicowa 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon
+48 62 7356995
Search Tags 
Startuje nowy Samorząd Uczniowski

8 września odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego w nowym roku szkolnym. SU przyciągnął wielu chętnych. Wszyscy byli wyjątkowo zgodni w sprawie wyboru przewodniczącego. Został nim Wiktor Maroszek z klasy VI, który okazał się jedynym kandydatem. Zastępcą została Natalia Janus również z klasy VI, a skarbnikiem Natalia Zarzycka.  Uczniowie od razu z entuzjazmem zaczęli wymieniać pomysły na działania, których chcą się podjąć w szkole.
Nowemu Samorządowi życzymy energii i zapału do realizacji swoich pomysłów!
 

PAMIĘTAMY O PATRONIE

Z okazji zbliżającego się święta Wszystkich Świętych przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i klasy 3B odwiedzili cmentarz przy ul. Limanowskiego i znajdujący się na nim grób patrona szkoły Stefana Rowińskiego. 

Czytaj więcej...
SZKOLNY DZIEŃ KOBIET

Z okazji Dnia Kobiet członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali spotkanie na holu szkolnym dla uczniów wszystkich klas. Chłopacy złożyli swoim koleżankom życzenia, a dziewczyny otrzymały miłe niespodzianki – mini życzenia w formie małych kwiatków. Pamiętali również o Pani Dyrektor, paniach nauczycielkach i wszystkich pracownicach szkoły.
Mimo że chłopakom nie brakuje talentów, jednak  przy tak szczególnej okazji oddali pole do popisów dziewczynom. Zespoły taneczne z klasy IV i VI zaprezentowały wszystkim swoje układy, które ożywiły apel.
Czekamy na kolejne spotkanie za rok.