TytułRozmiar Ilośc kliknięć
Regulamin Świetlicy Szkolnej214,82 KBPobierz271
Bohater tygodnia

W tym tygodniu "Bohaterem tygodnia " w świetlicy szkolnej był Jakub Tadel z klasy 2a.

Jesienne inspiracje

Jesiennych inspiracji ciąg dalszy ....
W tym tygodniu odbyły się w świetlicy szkolnej dwa konkursy poświęcone złotej polskiej jesieni.

Bohater tygodnia

Nic bardziej nie wzmocni poczucia wartości u dziecka jak możliwość pokazania się przed innymi, „zabłyśnięcia” przez kolegami z grupy. Dlatego w tym roku szkolnym kontynuujemy projekt edukacyjny „Bohater tygodnia”. Zaletą projektu jest nabywanie wzorowych zachowań i dawanie przykładu innym.
Kolejno każde dziecko jest bohaterem. W ciągu tego tygodnia bohater jest najważniejszą osobistością grupy, ma możliwość wyróżnić się czymś szczególnym, opowiedzieć o strukturze swojej rodziny, pokazać zdjęcia. W tym tygodniu "bohaterem " jest Kacper Marek z klasy 2a.

Konkursy jesienne

W związku z rozpoczęciem jesieni dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej pod kierunkiem opiekunów stworzyły kącik przyrody, w którym znaWe wrześniu w świetlicy szkolnej odbyły się następujące konkursy:
1. Wspomnienia z wakacji.
2. Jesienny jeż.
3. Jesienne słoneczko.
4. Jesienna tancerka.
Zwycięzcom konkursów gratulujemy.

Jesień w świetlicy

W związku z rozpoczęciem jesieni dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej pod kierunkiem opiekunów stworzyły kącik przyrody, w którym znalazł się niezwykle interesujący materiał przyrodniczy.