23 listopada 2019   
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Nauczyciele
 

 

KADRA  PEDAGOGICZNA

mgr Jolanta Przybyłek - Dyrektor Szkoły
mgr Katarzyna Dudkiewicz - Wicedyrektor,  język polski

mgr Dominika Armatys – religia, plastyka

mgr Aleksandra Baranowicz - język angielski, doradztwo zawodowe
mgr Aneta Błaszczuk - biblioteka

mgr Natalia Bogacz - Gomółka - zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

mgr Joanna Domagała - język polski

mgr Elżbieta Frąszczak - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Marta Grabska - Górska - technik

mgr Małgorzata Jędrzejak - zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

mgr Marta Kaczmarek - zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

mgr Beata Kopij - geografia

mgr Marta Korycińska - Kaczmarek - język angielski

mgr Violetta Krzak - przyroda, świetlica

mgr Beata Mamot - edukacja wczesnoszkolna, logopedia

mgr Daria Mazur - Kędziora - edukacja wczesnoszkolna

mgr Edyta Mielczarek - pedagog

mgr Iwo Młotek - religia

mgr Marzena Pabiszczak- chemia, biologia

mgr Magdalena Pinkowska - nauczyciel wspomagający

mgr Ewa Portasiak - Włodarczyk - edukacja wczesnoszkolna, wdżwr

mgr Sylwia Różalska - edukacja wczesnoszkolna, historia, doradztwo zawodowe,    

                                      wiedza o społeczeństwie

mgr Ewa Rybczak - świetlica

mgr Marta Siudy - zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

mgr Aleksandra Sobczak - wychowanie fizyczne

mgr Violetta Stachurska - wychowanie fizyczne, technika

mgr Marta Szmaj - edukacja wczesnoszkolna

mgr Marzena Szymankiewicz – matematyka
mgr Żaneta Walczaknauczyciel wspomagający

mgr Marlena Woda - matematyka, fizyka,  informatyka

mgr Agnieszka Wojtczak - język niemiecki

mgr Romana Wojtczak - edukacja wczesnoszkolna, muzyka

WYCHOWAWCY KLAS

 klasa 1A mgr Beata Mamot

klasa 1B -   mgr Marta Szmaj

klasa 2A –  mgr Romana Wojtczak

klasa 2B -   mgr Sylwia Różalska

klasa 3A –  mgr Daria Mazur - Kędziora

klasa 3B -   mgr Ewa Portasiak - Włodarczyk
klasa 4 -      mgr Joanna Domagała

klasa 5A –  mgr Marlena Woda

klasa 5B –  mgr Aleksandra Sobczak

klasa 6 -     mgr Marzena Szymankiewicz

klasa 7    mgr Katarzyna Dudkiewicz

klasa 8 -     mgr Aleksandra Baranowicz    

 

 

KADRA  PEDAGOGICZNA

mgr Jolanta Przybyłek - Dyrektor Szkoły
mgr Katarzyna Dudkiewicz - Wicedyrektor,  język polski

mgr Dominika Armatys – religia, plastyka

mgr Aleksandra Baranowicz - język angielski, doradztwo zawodowe
mgr Aneta Błaszczuk - biblioteka

mgr Natalia Bogacz - Gomółka - zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

mgr Joanna Domagała - język polski

mgr Elżbieta Frąszczak - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Marta Grabska - Górska - technik

mgr Małgorzata Jędrzejak - zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

mgr Marta Kaczmarek - zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

mgr Beata Kopij - geografia

mgr Marta Korycińska - Kaczmarek - język angielski

mgr Violetta Krzak - przyroda, świetlica

mgr Beata Mamot - edukacja wczesnoszkolna, logopedia

mgr Daria Mazur - Kędziora - edukacja wczesnoszkolna

mgr Edyta Mielczarek - pedagog

mgr Iwo Młotek - religia

mgr Marzena Pabiszczak- chemia, biologia

mgr Magdalena Pinkowska - nauczyciel wspomagający

mgr Ewa Portasiak - Włodarczyk - edukacja wczesnoszkolna, wdżwr

mgr Sylwia Różalska - edukacja wczesnoszkolna, historia, doradztwo zawodowe,    

                                      wiedza o społeczeństwie

mgr Ewa Rybczak - świetlica

mgr Marta Siudy - zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

mgr Aleksandra Sobczak - wychowanie fizyczne

mgr Violetta Stachurska - wychowanie fizyczne, technika

mgr Marta Szmaj - edukacja wczesnoszkolna

mgr Marzena Szymankiewicz – matematyka
mgr Żaneta Walczaknauczyciel wspomagający

mgr Marlena Woda - matematyka, fizyka,  informatyka

mgr Agnieszka Wojtczak - język niemiecki

mgr Romana Wojtczak - edukacja wczesnoszkolna, muzyka

WYCHOWAWCY KLAS

 klasa 1A mgr Beata Mamot

klasa 1B -   mgr Marta Szmaj

klasa 2A –  mgr Romana Wojtczak

klasa 2B -   mgr Sylwia Różalska

klasa 3A –  mgr Daria Mazur - Kędziora

klasa 3B -   mgr Ewa Portasiak - Włodarczyk
klasa 4 -      mgr Joanna Domagała

klasa 5A –  mgr Marlena Woda

klasa 5B –  mgr Aleksandra Sobczak

klasa 6 -     mgr Marzena Szymankiewicz

klasa 7    mgr Katarzyna Dudkiewicz

klasa 8 -     mgr Aleksandra Baranowicz    

 

Pliki do pobrania
 
 TytułData modyfikacjiRozmiar 
  Szukaj   

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji