29 czerwca 2022

Każdego dnia możesz przyjść i zapytać o wszystko

ZAPRASZAM

Artykuły

W klasie 7b odbyła się lekcja profilaktyczna z pedagogiem nt. Alkohol - konsekwencje zażywania: społeczne, zdrowotne, rodzinne.
Klasa aktywnie wzięła udział w zajęciach. Uczniowie pracowali w grupach oraz indywidualnie.

W klasie 1a odbyły się Zajęcia integrujące zespół klasowy z pedagogiem szkolnym.
Uczniowie chętnie wzięli udział, pięknie wypowiadali się o sobie, potrafili wymienić swoje cechy charakteru a także opowiedzieć o swoich pasjach 😊

Zajęcia z pedagogiem w klasie 4a nt. Strach. Jak radzić sobie z tym, czego się boimy? Uczniowie przypomnieli sobie co to są i jakie są emocje. Współdziałali także w grupach a następnie prezentowali swoje prace.

Kolejne zajęcia dodatkowe Eko - kreatywność za nami. Tym razem dzieci wykonywały kwiatkowy kubeczek, w którym mogą napisać życzenia dla Nauczyciela z okazji zbliżającego się święta, bądź wręczyć rodzicom 🙂

Zajęcia z pedagogiem w klasie 7b nt. Radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Uczniowie byli bardzo aktywni, wykonali kilka ćwiczeń, dzięki którym szukali odpowiedzi na radzenie sobie w przeróżnych, trudnych sytuacjach w życiu.

Zajęcia integracyjne z pedagogiem w klasie 1b.
Uczniowie podczas zajęć mogli się lepiej poznać oraz  uczyli się jak współdziałać w zespole.

01.10 w naszej szkole odbył się Światowy Dzień Uśmiechu, z tego powodu uczniowie otrzymali symbolicznego lizaczka, który przedstawiał radosną  minę. Warunkiem otrzymania niespodzianki było uśmiechnie się aż do końca dnia ☀️🙂 uczniowie wyrazili zgodę 😁

fotorelacja w galerii zdjęć pedagoga.

W klasie 2b odbyły się zajęcia z pedagogiem nt. Emocji - co o nich wiemy oraz o sposobach, jak poradzić sobie ze złością.

Dziś w klasie 2b odbyły się zajęcia z pedagogiem nt. Złości - co to za emocja, czy jest potrzebna? Uczniowie wykonali klasowe stopery złości, które zostały w klasie i będą zawsze pod ręką w razie potrzeby.

W klasach 1a oraz 1b odbyły się zajęcia z pedagogiem: "Integracja zespołu klasowego". Uczniowie chętnie uczestniczyli we wspólnych zabawach, mogli się lepiej poznać oraz próbować przełamać swoją nieśmiałość podczas występu na forum klasy.

Strona 1 z 2First   Previous   [1]  2  Next   Ostatni

TytułData modyfikacjiRozmiar