English (United States) Polski (Polska)
You are here:   Projekty/konkursy/innowacje/wolontariat > Projekty > 2019/2020 > Ślemy do Was pozdrowienia
  |  Zaloguj

Udział klasy 6 w Międzyszkolnym Projekcie „Ślemy do Was pozdrowienia”

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2020-07-03 | Views: 42

Jesienne miesiące urozmaicił uczniom klasy 6 udział w Międzyszkolnym Projekcie Edukacyjnym „Ślemy do Was pozdrowienia”, którego ideą było propagowanie wśród uczniów przesyłania pozdrowień w tradycyjnej formie.
    Po lekcjach, których celem było doskonalenie umiejętności prawidłowego wypełniania pocztówek: redagowania pozdrowień, adresowania, poprawności ortograficznej i interpunkcyjnej, uczniowie przystąpili do wypisywania pozdrowień dla uczniów z innych szkół z całego kraju.
Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie nie tylko utrwalili zasady wypisywania pocztówek, ale poznali również miejsca, o których nigdy wcześniej nawet nie słyszeli.
Do naszych szóstoklasistów odpowiedzieli uczniowie z 31 szkół, a stworzona pocztówkowa mapa Polski stała się piękna i kolorowa. Obecnie zdobi korytarz naszej szkoły.
Udział w Międzyszkolnym Projekcie Edukacyjnym „Ślemy do Was pozdrowienia” był atrakcyjny dla uczniów i pozwolił im zdobyć nowe umiejętności.