Działania

Ogólnopolski projekt ,,AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA’’  realizowany jest w klasie 1A od 02.09.2019 roku do 28.02.2020 roku podczas zajęć edukacji wczesnoszkolnej. Ma on na celu edukację i poprawę bezpieczeństwa dzieci, które rozpoczynają swoją naukę w szkole. Wychowawca klasy 1A przeprowadził lekcje na temat bezpieczeństwa w oparciu o materiały edukacyjne przesłane drogą elektroniczną przez Organizatora Programu, który jest we współpracy z Wydziałem Profilaktyki Społecznej Biura Prewencji KGP oraz Wydziałem Nadzoru i Profilaktyki Biura Ruchu Drogowego KGP. Po realizacji zajęć zostanie przeprowadzony Test Bezpieczeństwa, który będzie sprawdzał wiedzę pierwszoklasistów z zakresu bezpieczeństwa na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.