TytułWłaścicielKategoriaData modyfikacjiRozmiar
Search Tags
Dzień Zdrowego Śniadania

Już od sześciu lat, 8 listopada obchodzimy Dzień Śniadanie Daje Moc wspólnie ze szkołami z całej Polski.8 listopada to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania (ang. „European Day of Healthy Food and Cooking”), ustanowiony w 2007 roku przez ówczesnego Komisarza ds. Zdrowia Markosa Kyprianou. Do tej pory dzień ten jest obchodzony w kilku krajach Europy Zachodniej, m.in. w Wielkiej Brytanii.W naszej szkole w projekcie biorą udział wszyscy uczniowie. Dziękujemy rodzicom zaangażowanym w projekt.

Najważniejsze cele programu:
- Zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka
- Przyczynianie się do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce – poprzez edukację oraz promocję prawidłowego żywienia