English (United States) Polski (Polska)
You are here:   Projekty/konkursy/innowacje/wolontariat > Projekty > Archiwum > Mały Mistrz > Mały mistrz 2014/2015
  |  Zaloguj

Piłkarz nożny, koszykarz, siatkarz

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2015-04-17 | Views: 720

W marcu i kwietniu podczas zajęć wychowania fizycznego w ramach programu „Mały Mistrz” uczniowie klas pierwszych zdobywali sprawności : piłkarz nożny, koszykarz, siatkarz. Zdobycie wymienionych sprawności poprzedziły różnorodne ćwiczenia i zabawy z  piłkami przygotowujące do „gry właściwej”  i rozwijające umiejętności współdziałania w zespole. „Sprawdzianem” opanowania podstawowych umiejętności gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę były rozgrywki sportowe. Wszyscy uczniowie wykazali się umiejętnością gry w zespole oraz wiedzą praktyczną . Sportowe zmagania i zdrowa rywalizacja dały uczniom powód do radości i zadowolenia oraz  zdobycia kolejnej  sprawność w ramach zajęć programu „Mały Mistrz”.