Text/HTML

Świetlica Aktualności 2024/2025

25

W środę 25 września w ramach projektu "Świetlica miejscem spotkań z ciekawymi ludźmi" gościliśmy sportowca Panią Ewę Rosiak. 🤗

Pani Ewa była lekkoatletką, reprezentowała klub sportowy ,,Stal Ostrów''. Specjlizowała się w skoku w dal. Była wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski juniorów i seniorów. 🏅

Jej rekord życiowy to 6,33 m. Była również bardzo dobrą sprinterką na 100 metrów -11,95 s. 🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

Pani Ewa opowiedziała nam o swoich początkach ze sportem oraz istotnych sprawach związanych z uprawianą przez nią dyscypliną, między innymi jak ważne są odpowiednie buty👟, postawa ciała i trening. Zaznaczyła także jak istotny wpływ ma podejmowana aktywność fizyczną na organizm każdego człowieka. Zachęcając w ten sposób dzieci do oderwania się sprzed ekranów telewizorów, komputerów i tabletów, wyjścia poza mury mieszkań i podjęcia jakiejkolwiek aktywności.

Lekkoatletka pokazała nam swoje medale.🏅🏆

W ramach spotkania pani Ewa przeprowadziła trening z dziećmi ze świetlicy.

There are currently no comments, be the first to post one!

Post Comment

Name (required)